Strona głównaWałki 230mm 9"Micro PlushWooster Micro Plush R238-9 230x14mm bezfakturowy wałek z mikrofibry
Strona głównaWałki 230mm 9"Micro PlushWooster Micro Plush R238-9 230x14mm bezfakturowy wałek z mikrofibry
Poprzedni Lista Następny

Wooster Micro Plush R238-9 230x14mm bezfakturowy wałek z mikrofibry

Producent: Wooster Brush
Waga:0.20 kg
Sprawdź koszty wysyłki

Koszty dostawy tego produktu

Wooster Micro Plush R238-9 wałek z mikrofibry, zalecany jest do stosowania na gładkich i średnio chropowatych powierzchniach. Runo idealnie rozbija i rozprowadza farbę na powierzchni tworząc najgładsze wkończenie. Nie należy stosować w przypadku jakichkolwiek zgrubień, ubytków, batów itp. Niestety tym wałkiem nie da się zamaskować słabego przygotowania powierzchni (czyli nie da się zalać farbą). Wszelkie niedoróbki będą widoczne. 

Wałki myć pod bieżącą wodą, pamiętaj do żadnych wałków Wooster Brush nie wolno stosować myjek rotacyjnych bądź ciśnieniowych - takie „wynalazki” uszkadzają współcześnie produkowane runo. Jak będziesz malował na drugi dzień, zawiń dokładnie wałek z pozostałą farbą (trzeba przepłukać jak jest dość gęsta lub umyć gdy są grudy albo wyczuwalne podsychanie końcówek) folią stretch i najlepiej włóż do wiadra z wodą. Następnego dnia wałek jest gotowy do pracy i od razu prawidłowo fakturuje nakładaną farbę. Nie suszyć na słońcu, kaloryferze, itp. Wyłącznie prawidłowe mycie i konserwacja zapewniają profesjonalną jakość i długą żywotność wałków malarskich tego producenta.


Polecane uchwyty: 

stały - klatkowy: R017-9, R016, R015 

Opracowanie: VOX TOOLS
wszelkie prawa zastrzeżone.

Micro Plush katalog USAPobierz plik
Seria wałków malarskich Wooster Micro Plush zostanie zastąpiona serią Wooster Micro Fiber. Producent deklaruje, że jest to tylko zmiana nazwy. W przypadku gdy na stanie zabraknie serii Micro Plush prosimy o wybranie wałków z serii Micro Fiber.
ZAAKCEPTUJ

Sklep w trakcie przebudowy, uprzejmnie prosimy o logowanie się do sklepu na stronie voxtools.pl